Oferta dla grup

Sprawdź ofertę Pensjonatu Dawidek, którą przygotowaliśmy z myślą o grupach zorganizowanych (powyżej 40 osób). Obejmuje ona grupy turystyczne, wyjazdy służbowe i integracyjne. Oferta jest w pełni elastyczna, dopasujemy ją do potrzeb Gości.

Pobyty grupowe

Przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową dla grup powyżej 40 osób. Dzięki zróżnicowanej bazie pokoi, apartamentów i pokoi typu studio, możemy w komfortowych warunkach ugościć do 80 osób. Zaletą naszej oferty jest również duży, monitorowany parking, na którym może zaparkować autokar.

Konferencje i szkolenia

Pensjonat Dawidek dysponuje salą konferencyjno–szkoleniową, która pomieści do 50 osób. Sala wyposażona jest w rzutnik oraz ekran prezentacyjny. Po wcześniejszym ustaleniu przygotujemy gorące napoje i ciastka. 

Wyżywienie dla grup

Dla grup zorganizowanych mamy przygotowaną ofertę z możliwością całodziennego wyżywienia (śniadanie, obiad, kolacja) lub obejmującą tylko śniadania. Jesteśmy w pełni elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb Gości.  

Imprezy i catering

Szukasz pomysłu na imprezę integracyjną z cateringiem. Naszym bestsellerem jest pieczona szynka z kością, którą serwujemy przy akompaniamencie góralskiej muzyki granej na żywo. Kapela góralska jest gwarancją udanej i niezapomnianej zabawy.

Szkolenia narciarskie

Na życzenie zorganizujemy grupowe szkolenia narciarskie i snowboardowe. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę instruktorów i trenerów. Przeprowadzamy szkolenia zarówno dla grup początkujących, jak i średnio zaawansowanych i zaawansowanych.