Transport

Nie masz samochodu lub podczas urlopu nie chcesz być kierowcą, ale potrzebujesz transportu? Sprawdź naszą ofertę. Zorganizujemy dla Państwa licencjonowany transport na terenie Zakopanego, krajowy i zagraniczny. Jesteśmy zawsze na czas, odbierzemy lub zawieziemy bezpośrednio do pensjonatu. Zapraszamy do kontaktu.

Transfery lotniskowe

Potrzebujesz transportu z lub na lotnisko? Możemy to dla Ciebie zorganizować. Jeździmy do Krakowa, Katowic, Warszawy i Popradu. Posiadamy samochody osobowe, busy i autobusy. Zapraszamy do kontaktu .

Transport na stoki narciarskie

Oferujemy transport z pensjonatu na skoki narciarskie oraz dowiezienie i odbiór z dowolnej stacji narciarskiej na Podhalu. Samochód dostosujemy do liczby osób oraz uwzględnimy miejsce do przewożenia sprzętu zimowego.

Transport na baseny termalne

Na życzenie zorganizujemy transport bezpośrednio z pensjonatu do dowolnego basenu termalnego na Podhalu np. do Term Chochołowskich, Term Bania czy Term Szaflary. Samochód dostosujemy do ilości osób.

Wycieczki

Zorganizujemy transport w obie strony na spływ Dunajcem oraz popularne szlaki tatrzańskie np. do Morskiego Oka, Kuźnic (Kasprowy Wierch), Doliny Kościeliskiej, Doliny Chochołowskiej, Doliny Strążyskiej czy Tatrzańskiej Łomnicy.