Szkolenia zimowe

Jesteś na początku narciarskiej przygody i planujesz wziąć kilka lekcji? Może szukasz instruktora dla swoich dzieci? Zapraszamy do kontaktu. Pomożemy zorganizować szkolenia nauki jazdy na nartach i snowboardzie indywidualne, rodzinne i grupowe. Sprawdź naszą ofertę.  

Narty i snowboard

Zapraszamy na szkolenia narciarskie i snowboardowe. Mogą być prowadzane indywidualnie oraz dla małych grup lub rodzinne. Każdy stopień zaawansowania: podstawowe, średniozaawansowane i zaawansowane. Organizujemy je na różnych stokach narciarskich, uwzględniając umiejętności kursanta.

Wykwalifikowana kadra

Oferowane przez nas szkolenia prowadzone są przez doświadczonych i licencjonowanych instruktorów, którzy zadbają o wszystkie potrzeby kursantów. Pomogą w doborze sprzętu narciarskiego i snowboardowego, dostosują intensywność szkolenia oraz wybiorą stok, na którym nauka będzie dla Ciebie najbardziej efektywna.

Wypożyczalnia nart

W Pensjonacie Dawidek mamy wypożyczalnie nart i snowboardu. Pobierz sprzęt na cały czas pobytu i oddaj bezpośrednio w pensjonacie. Szybciej, łatwiej i taniej. Pomożemy wybrać odpowiednie narty lub deskę do Ciebie i Twoich umiejętności.