Zimowy wypoczynek w Zakopanem

Zimowy urlop w górach, w mieście pod Giewontem

Jeśli zima, to narty. Jeśli narty, to Zimowa Stolica Polski. Zapraszamy na zimowy urlop do Zakopanego, do Pensjonatu Dawidek. Nasza lokalizacja przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi białego szaleństwa. Pobliskie ośrodki narciarskie oferują zróżnicowane trasy narciarskie. Od stoków, które dostosowane są do potrzeb dzieci, po bardziej strome, dłuższe i trudniejsze.

W pensjonacie posiadamy wypożyczalnie nart oraz miejsce do ich przechowywania. Możemy również zorganizować szkolenie narciarskie i snowboardowe, indywidualne jak i rodzinne, na każdym poziomie zaawansowania. Prowadzone są przez licencjonowanych instruktorów z doświadczeniem.

Polecamy wzięcie udziału w prawdziwym zimowym kuligu. Ta wyjątkowa atrakcja regionu organizowana jest przez wiele firm. Trasa kuligu może prowadzić Doliną Chochołowską, Doliną Kościeliską, granią Gubałówki, na Butorowym Wierchu, dzielnicami Zakopanego i w kilku innych miejscach. Górska atmosfera, zimowa sceneria, ośnieżone drzewa i gwiazdy na niebie. Często kulig urozmaicony jest o ognisko z pieczeniem kiełbasek i góralską biesiadę przy muzyce na żywo.

W naszym pensjonacie wygodnie wypoczniecie po aktywnym dniu. W ofercie mamy pokoje 1-, 2-, 3-, 4 – osobowe, pokoje typu studio i apartamenty z małym aneksem kuchennym.

Dlaczego warto?

  • lokalizacja blisko stoków narciarskich i centrum miasta
  • wypożyczalnia nart i snowboardu oraz narciarnia w pensjonacie
  • duży, zamykany i monitorowany parking
  • komfortowe pokoje i apartamenty

Min. długość pobytu

6

Cena z osobę bez śniadania

od 70 zł

Cena z osobę ze śniadaniem

od 95 zł

Opinie naszych gości

Naszą najlepszą wizytówką są opinie gości, którzy wracają w nasze progi

Polecane atrakcje na zimowy wypoczynek