Boże Ciało w Zakopanem

Spędź Boże Ciało w Zakopanem

Zapraszamy na długi czerwcowy weekend Bożego Ciała do Pensjonatu Dawidek w Zakopanem. Jest to idealny czas, który warto przeznaczyć na aktywny wypoczynek.

Ciepłe promienie słońca zachęcają do spacerów, szlaki nie są jeszcze aż tak bardzo zatłoczone i można w spokoju cieszyć się pięknem otaczającej przyrody. Od nas blisko jest na Antałówkę i Bachledzki Wierch. Są to szczyty w centrum miasta, z których można podziwiać widok na Tatry i Zakopane. Są to rewelacyjne miejsca na popołudniowe spacery. Nasi goście doceniają również to, że do Kuźnic, w których znajduje się dolna stacja kolejki na Kasprowy Wierch, można dojść spacerem. To również tam ma początek wiele popularnych szlaków turystycznych np. na Nosal, Kalatówki, Giewont czy do Doliny Gąsienicowej.

Górskie rodzinne wycieczki warto wzbogacić o odwiedziny w Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN i Tatrzańskim Parku Edukacyjnym, w którym można zobaczyć jelenie, lisy, świstaki i wiele innych gatunków zwierząt.

Czerwiec to czas grillowania, dlatego na terenie naszego ośrodka przygotowaliśmy specjalne miejsce przeznaczone do tego celu, ze stolikami, krzesłami i parasolami.

Dlaczego warto?

  • doskonała lokalizacja pensjonatu, blisko głównych atrakcji miasta
  • piękna pogoda zachęca do wędrówek górskimi szlakami
  • miejsce do grillowania
  • plac zabaw dla dzieci
  • możliwość korzystania z sauny

Min. długość pobytu

4

Cena z osobę bez śniadania

od 70 zł

Cena z osobę ze śniadaniem

od 95 zł

Rezerwację obsługuje system : HOTRES.pl

Opinie naszych gości

Naszą najlepszą wizytówką są opinie gości, którzy wracają w nasze progi

Polecane atrakcje na Boże Ciało