Sylwester w Zakopanem

Przywitaj Nowy Rok w wyjątkowy sposób. Sylwester w Zakopanem, w Pensjonacie Dawidek

Marzysz o kilku dniach urlopu, niesamowitej zabawie i atrakcjach na świeżym powietrzu? Spędź sylwestra w Zakopanem! Zapraszamy do Pensjonatu Dawidek.

Nasza doskonała lokalizacja jest największym atutem. Od nas blisko jest do atrakcji miasta. Około 20 minut zajmuje spacer do centrum Zakopanego. Krupówki w tym okresie tętnią życiem. Deptakiem spacerują turyści, okoliczne karczmy kuszą zapachami lokalnych potraw i rozgrzewającymi napojami. Na pobliskiej Równi Krupowej jest gwarno i tłocznie, ponieważ to tam najczęściej odbywa się koncert sylwestrowy. Jeśli interesuje Cię udział w balu sylwestrowym, podczas którego do tańca przygrywa prawdziwa góralska kapela, polecamy kontakt z jedną z lokalnych karczm lub restauracji. Wybór jest olbrzymi.

Korzystając z wizyty w Zakopanem, warto wziąć udział w kuligu z pochodniami, udać się do basenów termalnych oraz na tatrzańskie szlaki. Od nas blisko jest do Kuźnic, w których początek mają popularne trasy np. na Nosal, Kalatówki czy Giewont. To również tu znajduje się dolna stacja kolejki na Kasprowy Wierch.

Oferujemy naszym Gościom komfortowe apartamenty z łazienką i małym aneksem kuchennym. Można u nas również zarezerwować pokoje 1-, 2-, 3- i 4-osobowe oraz pokoje typu studio. Na terenie ośrodka mamy wyznaczone miejsce go grillowania, ze stolikami i krzesłami.

Dlaczego warto?

  • rewelacyjna lokalizacja, blisko centrum i Kuźnic
  • możliwość korzystania z sauny fińskiej
  • miejsce do grillowania
  • możliwość wykupienia śniadań w formie bufetu
  • duży, monitorowany i ogrodzony parking

Min. długość pobytu

6

Cena z osobę ze śniadaniem

od 120 zł

Opinie naszych gości

Naszą najlepszą wizytówką są opinie gości, którzy wracają w nasze progi

Polecane atrakcje na sylwestra